Základné fakty
Od roku 1998 konateľ spoločnosti Verea, s.r.o., Trenčín, Ing. Vratislav Vetrák, zrealizoval 1 640 postupov verejného obstarávania v celkovej hodnote 210 miliónov Euro (6,31 miliardy Sk).
Zoznam zrealizovaných verejných obstarávaní

Služby v oblasti verejného obstarávania boli realizované u nasledovných klientov:

  1. Mesto Bánovce nad Bebravou
  2. Mesto Bojnice
  3. Mesto Brezno
  4. Mesto Brezová pod Bradlom
  5. Mesto Bytča
  6. Mesto Hurbanovo
  7. Mesto Ilava
  8. Mesto Komárno
  9. Mesto Kremnica
  10. Mesto Levoča
  11. Mesto Liptovský Hrádok
  12. Mesto Lučenec
  13. Mesto Nemšová
  14. Mesto Nesvady
  15. Mesto Nitra
  16. Mesto Nová Dubnica
  17. Mesto Púchov
  18. Mesto Senec
  19. Mesto Šamorín
  20. Mesto Šaštín – Stráže
  21. Mesto Tlmače
  22. Mesto Trenčianske Teplice
  23. Mesto Trenčín
  24. Mesto Trstená
  25. Mesto Turčianske Teplice
  26. Mesto Vrbové
  27. Mestská časť Bratislava – Devínska Nová Ves
  28. Mestská časť Bratislava – Karlova Ves
  29. Obec Adamovské Kochanovce
  30. Obec Bajtava
  31. Obec Balog nad Ipľom
  32. Obec Bátorove Kosihy
  33. Obec Beckov
  34. Obec Beluša
  35. Obec Bernolákovo
  36. Obec Blatné
  37. Obec Bobrov
  38. Obec Bohunice
  39. Obec Bojná
  40. Obec Bolešov
  41. Obec Borčany
  42. Obec Bošáca
  43. Obec Brodzany
  44. Obec Brunovce
  45. Obec Bystričany
  46. Obec Bzince pod Javorinou
  47. Obec Čachtice
  48. Obec Čáry
  49. Obec Častkov
  50. Obec Častkovce
  51. Obec Čenkovce
  52. Obec Červený Kameň
  53. Obec Demandice
  54. Obec Dežerice
  55. Obec Dojč
  56. Obec Dolná Poruba
  57. Obec Dolná Súča
  58. Obec Dolné Naštice
  59. Obec Dolné Saliby
  60. Obec Dolný Bar
  61. Obec Drietoma
  62. Obec Dubnička
  63. Obec Dubník
  64. Obec Dubodiel
  65. Obec Dvorec
  66. Obec Fačkov
  67. Obec Hájske
  68. Obec Hatné
  69. Obec Horná Súča
  70. Obec Horná Ves
  71. Obec Horňany
  72. Obec Horné Orešany
  73. Obec Horné Srnie
  74. Obec Hradište
  75. Obec Chocholná – Velčice
  76. Obec Chotín
  77. Obec Chtelnica
  78. Obec Chvojnica
  79. Obec Chynorany
  80. Obec Ivanka pri Dunaji
  81. Obec Ivanovce
  82. Obec Iža
  83. Obec Jablonica
  84. Obec Jablonové
  85. Obec Jacovce
  86. Obec Jakubov
  87. Obec Janíky
  88. Obec Jánovce
  89. Obec Jasenica
  90. Obec Jelka
  91. Obec Jelšovec
  92. Obec Ješkova Ves
  93. Obec Kalinkovo
  94. Obec Kalná nad Hronom
  95. Obec Kameničany
  96. Obec Kleňany
  97. Obec Kočovce
  98. Obec Kopčany
  99. Obec Kostolná – Záriečie
  100. Obec Košeca
  101. Obec Košecké Podhradie
  102. Obec Koválov
  103. Obec Kráľová nad Váhom
  104. Obec Kráľová pri Senci
  105. Obec Krásna Ves
  106. Obec Krivosúd – Bodovka
  107. Obec Krušovce
  108. Obec Kuchyňa
  109. Obec Kúty
  110. Obec Láb
  111. Obec Lazy pod Makytou
  112. Obec Lehnice
  113. Obec Lendak
  114. Obec Livinské Opatovce
  115. Obec Lúč na Ostrove
  116. Obec Ludanice
  117. Obec Ľutov
  118. Obec Malé Hoste
  119. Obec Malé Uherce
  120. Obec Malženice
  121. Obec Mašková
  122. Obec Matúškovo
  123. Obec Melčice – Lieskové
  124. Obec Miezgovce
  125. Obec Mikušovce
  126. Obec Miloslavov
  127. Obec Mníchova Lehota
  128. Obec Močenok
  129. Obec Mojzesovo
  130. Obec Moravany nad Váhom
  131. Obec Most pri Bratislave
  132. Obec Motešice
  133. Obec Nadlice
  134. Obec Neporadza
  135. Obec Nitrianska Streda
  136. Obec Nitrianske Rudno
  137. Obec Nižný Hrabovec
  138. Obec Očkov
  139. Obec Okoč
  140. Obec Omšenie
  141. Obec Opatovce
  142. Obec Opatovská Nová Ves
  143. Obec Oponice
  144. Obec Ostratice
  145. Obec Pečeňany
  146. Obec Plavecký Mikuláš
  147. Obec Plavecký Štvrtok
  148. Obec Plevník – Drienové
  149. Obec Pobedim
  150. Obec Podlužany
  151. Obec Podolie
  152. Obec Považany
  153. Obec Prašice
  154. Obec Práznovce
  155. Obec Pribeta
  156. Obec Prietrž
  157. Obec Prietržka
  158. Obec Pruské
  159. Obec Prusy
  160. Obec Pusté Úľany
  161. Obec Rabča
  162. Obec Radobica
  163. Obec Radošovce
  164. Obec Rajecká Lesná
  165. Obec Rudník
  166. Obec Rybany
  167. Obec Sekule
  168. Obec Selec
  169. Obec Skačany
  170. Obec Skalka nad Váhom
  171. Obec Slavnica
  172. Obec Smolinské
  173. Obec Smrdáky
  174. Obec Soblahov
  175. Obec Sobotište
  176. Obec Solčany
  177. Obec Sološnica
  178. Obec Strekov
  179. Obec Suchohrad
  180. Obec Svätý Peter
  181. Obec Svinná
  182. Obec Šenkvice
  183. Obec Šišov
  184. Obec Štefanov
  185. Obec Štvrtok
  186. Obec Šúrovce
  187. Obec Ťapešovo
  188. Obec Tesáre
  189. Obec Timoradza
  190. Obec Tovarníky
  191. Obec Trenčianska Teplá
  192. Obec Trenčianska Turná
  193. Obec Trenčianske Bohuslavice
  194. Obec Trenčianske Jastrabie
  195. Obec Trenčianske Mitice
  196. Obec Trenčianske Stankovce
  197. Obec Trnovec
  198. Obec Tuchyňa
  199. Obec Uhrovec
  200. Obec Urmince
  1. Obec Vaďovce
  2. Obec Veľká Ves nad Ipľom
  3. Obec Veľké Bierovce
  4. Obec Veľké Držkovce
  5. Obec Veľké Chlievany
  6. Obec Veľký Biel
  7. Obec Veľký Klíž
  8. Obec Vidiná
  9. Obec Viničné
  10. Obec Vozokany
  11. Obec Vrádište
  12. Obec Záhorská Ves
  13. Obec Zákamenné
  14. Obec Zamarovce
  15. Obec Závod
  16. Obec Zbyňov
  17. Obec Zemianske Podhradie
  18. Obec Zlaté Klasy
  19. Obec Zlatníky
  20. Obec Zohor
  21. Obec Žitná – Radiša
  22. Základná škola Ul. I. Bukovčana 3, Bratislava
  23. Spojená škola, Myjava
  24. Spojená škola Nové Mesto nad Váhom
  25. Špeciálna základná škola, Bánovce nad Bebravou
  26. Špeciálna základná škola, Ilava
  27. Základná škola Albína Brunovského Zohor
  28. Základná škola Beckov
  29. Základná škola Bernolákovo
  30. Základná škola Bojná
  31. Základná škola Borský Mikuláš
  32. Základná škola Bošáca
  33. Základná škola Čáry
  34. Základná škola Dolné lúky Brezová pod Bradlom
  35. Základná škola Dunajská Lužná
  36. Základná škola Horná Súča
  37. Základná škola Horné Srnie
  38. Základná škola Chynorany
  39. Základná škola Ivanovce
  40. Základná škola Jána Amosa Komenského Komárno
  41. Základná škola Jelka
  42. Základná škola Jozefa Gregora Tajovského Senec
  43. Základná škola Kopčany
  44. Základná škola Kráľová pri Senci
  45. Základná škola Lajosa Tarczyho s vyučovacím jazykom maďarským Chotín
  46. Základná škola Mátyása Korvína s vyučovacím jazykom maďarským Šamorín
  47. Základná škola Mikušovce
  48. Základná škola Móra Jókaiho s vyučovacím jazykom maďarským Komárno
  49. Základná škola Moravany nad Váhom
  50. Základná škola Most pri Bratislave
  51. Základná škola Omšenie
  52. Základná škola Pavla Križku Kremnica
  53. Základná škola Prašice
  54. Základná škola Pruské
  55. Základná škola Radošovce
  56. Základná škola s materskou školou Borský Svätý Jur
  57. Základná škola s materskou školou Dojč
  58. Základná škola s materskou školou Dvorec
  59. Základná škola s materskou školou Gbely
  60. Základná škola s materskou školou Chtelnica
  61. Základná škola s materskou školou Józsefa Kossányiho s vyučovacím jazykom maďarským Svätý Peter
  62. Základná škola s materskou školou Koš
  63. Základná škola s materskou školou Kuchyňa
  64. Základná škola s materskou školou Motešice
  65. Základná škola s materskou školou Solčany
  66. Základná škola s materskou školou Studienka
  67. Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským – Alapiskola Ul. práce 24 Komárno
  68. Základná škola Sekule
  69. Základná škola Selec
  70. Základná škola Skačany
  71. Základná škola Soblahov
  72. Základná škola Sološnica
  73. Základná škola Šenkvice
  74. Základná škola Trenčianska Turná
  75. Základná škola Trenčianske Stankovce
  76. Základná škola Uhrovec
  77. Základná škola Ul. Bezručova, Trenčín
  78. Základná škola Ul. Dlhé Hony, Trenčín
  79. Základná škola Ul. Hodžova, Trenčín
  80. Základná škola Ul. Janka Palu, Nemšová
  81. Základná škola Ul. Kubranská, Trenčín
  82. Základná škola Ul. Na dolinách, Trenčín
  83. Základná škola Ul. Novomeského, Trenčín
  84. Základná škola Ul. Východná, Trenčín
  85. Základná škola v Lábe
  86. Základná škola v Trenčianskom Jastrabí
  87. Základná škola Vrbové
  88. Základná škola Záhorská Ves
  89. Základná škola Žabokreky nad Nitrou
  90. Základná škola Ul. Gorazdova, Bánovce nad Bebravou
  91. Základná umelecká škola – Művészeti Alapiskola Komárno
  92. Základná umelecká škola Brezno
  93. Základná umelecká škola J. L. Bellu Kremnica
  94. Základná umelecká škola Művészeti Alapiskola Hurbanovo
  95. Základná umelecká škola Nemšová
  96. Základná umelecká škola, Trenčín
  97. Základná škola Ul. Janka Kráľa 1, Nová Dubnica
  98. Základná škola Nám. Konkolyho – Thege č. 2, Hurbanovo
  99. Základná škola s materskou školou, Pionierska 2, Brezno
  100. Základná škola s materskou školou Karola Rapoša, Pionierska 4, Brezno
  101. Základná škola s materskou školou, Školská 5, Jacovce
  102. Základná škola Pohraničná 9 Komárno
  103. Základná škola s materskou školou, M. Nešpora 12/1, Bystričany
  104. Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
  105. Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica
  106. Základná škola Pavla Horova 16 Bratislava
  107. Základná škola Komenského č. 21, Nesvady
  108. Základná škola s materskou školou, MPČĽ 35, Brezno
  109. Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Eötvösova ul. 39 Komárno
  110. Základná škola Mlynská 50 Senec
  111. Základná škola Karloveská 61 Bratislava
  112. Základná škola Alexandra Dubčeka, Majerníkova 62, Bratislava
  113. Základná škola Alexandra Dubčeka, Majerníkova 62, Bratislava
  114. Základná škola Bojná 76
  115. Základná škola s materskou školou, Svinná 131
  116. Základná škola s materskou školou Rudolfa Hečku, Dolná Súča 252
  117. Základná škola Školská 190, 900 50 Kráľová pri Senci
  118. Materská škola Hurbanovo
  119. Materská škola Jelka
  120. Materská škola Kremnica
  121. Materská škola Kysucká 9 Senec
  122. Materská škola Milana Marečka 20 Bratislava
  123. Materská škola P. Jilemnického, Nová Dubnica
  124. Materská škola Pavla Horova 3 Bratislava
  125. Materská škola Slnečné jazerá Senec
  126. Materská škola Šenkvice
  127. Materská škola Zohor
  128. APLIK, spol. s r.o., Bratislava
  129. AUTOTREND TRENČÍN, s.r.o., Trenčín
  130. Centrum sociálnej starostlivosti Podhorie, n.o. Krásna Ves
  131. Centrum voľného času Brezno
  132. Centrum voľného času Trenčín
  133. COMORRA SERVIS Komárno
  134. Detské mestečko, Trenčín
  135. Detský domov pre maloletých bez sprievodu a detský domov Lastovička, Trenčín
  136. DNV ŠPORT, spol. s r.o. Bratislava
  137. Domov dôchodcov Chynorany
  138. DUMAT, m.p.o., Dubnica nad Váhom
  139. Futbalový klub Spartak Bánovce nad Bebravou
  140. IRIS IV, n.o., Skačany
  141. Iskierka nádeje SD, n.o., Trenčín
  142. Istra Centrum, centrum pre voľný čas Bratislava
  143. KOLOMAŽ, s.r.o., Trenčín
  144. Krajský školský úrad v Trnave
  145. Kultúrne a informačné centrum Kremnica
  146. Kúpele Bojnice, a.s., Bojnice
  147. LIGNA, s.r.o., Horné Srnie
  148. Mestské lesy, s.r.o., Brezová pod Bradlom
  149. Mestské kultúrne stredisko Béni Egressyho Komárno
  150. Mestský bytový podnik Kremnica
  151. Mestský podnik služieb Nemšová, s.r.o.
  152. Miestne kultúrne stredisko Nesvady
  153. Nová Dubnica Invest, s.r.o., Nová Dubnica
  154. Podnik služieb Krásna Ves, s.r.o.
  155. Regionálna vodárenská spoločnosť Vlára – Váh, s.r.o., Nemšová
  156. Regionálne združenie obcí Dubová, Podolie
  157. Rekonbau, s.r.o., Banská Šiavnica
  158. Slovenský zväz chovateľov, Bratislava
  159. Správa majetku mesta, p.o., Bánovce nad Bebravou
  160. Správa majetku Sereď, s.r.o.
  161. Športové a turistické služby Nesvady
  162. Technické služby Brezno
  163. Technické služby mesta Brezová pod Bradlom
  164. Thermál Nesvady, s.r.o.
  165. Verejno – prospešné služby, m.p.o., Nemšová
  166. VPS Nesvady, s.r.o.
  167. VRTY, s.r.o., Nemšová
  168. Zariadenie pre seniorov Komárno
  169. Združenie – Regionálna rozvojová agentúra Trnavského kraja, Trnava
  170. Združenie obcí bielokarpatsko-trenčianskeho mikroregiónu, Chocholná – Velčice
  171. Združenie obcí Záhorská Ves a Suchohrad pre výstavbu a prevádzkovanie ČOV a kanalizáciu v obciach
Menu